Účetní v oddělení financí

Jste týmový hráč? Pak jste v KiK na správném místě! Nabízíme jistou a různorodou práci  lidem s různým zázemím a různými pracovními zkušenostmi - a to hned za rohem. Přesvědčte nás svou osobností a začněte s podporou silného a známého týmu. Těšíme se na motivované kolegyně a kolegy se srdcem na pravém místě,  kteří umí podporovat s  úsměvem.

Benefity

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zajímavou různorodou práci
  • Zaměstnanecké slevy
  • Jazykovou výuku na pracovišti
  • Multisport karta 5 týdnů dovolené
  • Přátelský tým kolegů

Váš profil

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Zkušenosti v oblasti účetnictví min. 3 roky
  • Orientace v daňové oblasti (DPH, silniční daň)
  • Uživatelská znalost Excel/Word
  • Zodpovědný a samostatný přístup k práci
  • Pečlivost, přesnost, orientace na detail
  • SŠ ekonomického směru
  • Znalost systému SAP velkou výhodou
  • Částečná znalost NJ nebo AJ podmínkou

Vaše úkoly

Co vás čeká

  • Účtování přijatých faktur a komunikace s dodavateli
  • Účtování a kontrola cestovních příkazů
  • Pohledávky a závazky ve skupině
  • Správa a evidence majetku v SAP
  • Příprava pravidelných a ad-hoc plateb
  • Spolupráce na měsíční a roční závěrce
  • Spolupráce na auditu v rámci přidělené agendy
Podejte si přihlášku nyní
Místo výkonu práce
190 00 Praha 9-Vysočany
Druh
Na plný úvazek
Doba trvání smlouvy
Neomezené