Skip to main content

Profil společnosti

Jsme úspěšným evropským podnikem. Se sítí téměř 4 000 prodejen jsme nyní stálicí v maloobchodě po celé Evropě.

Máte otázky? Pohodlně nás kontaktujte

Kontaktujte nás

Kdo jsme

Vzhůru do Evropy

Na našem úspěchu se podílí okolo 29 000 zaměstnanců v několika zemích, díky čemuž jsme v posledních letech úspěšně mohli úspěšně dále růst. Naším dlouhodobým cílem je provozovat 5 000 moderních prodejen v Evropě.

Naše hlavní motto jsme pevně zakotvili v názvu firmy: KiK znamená „Kunde ist König“ – Zákazník je král. S tímto slibem jsme se úspěšně zavedli ve 12 evropských zemích. Naše výhodné ceny oceňují především rodiny, mladé maminky nebo tatínci a zákaznice a zákazníci orientovaní na ceny.

Co nabízíme

Móda, domácí potřeby, dekorace a mnohem víc

Potřebujete nový outfit pro sebe nebo pro své děti? Pak jste u nás správně! Zastavte se v některé z našich prodejen a objevte velký výběr módního oblečení v nejlepší kvalitě za nejvýhodnější ceny. Dolaďte svůj styl výběrem kousků z našeho pestrého módního sortimentu.

Už dlouho jsme víc než jen textilní diskont. Náš sortiment zahrnuje mnoho dalších produktů denní potřeby, jako jsou dekorace, hračky, kosmetika, doplňky, bytový textil a další. Nechte se překvapit našim širokým a bohatým sortimentem!

Co je pro nás důležité

Jsme společensky odpovědní: udržitelnost je součástí našeho poslání

KiK neznamená jen kvalitní výrobky za ceny přívětivé pro spotřebitele, ale také dodržování sociálních a ekologických standardů. Pro nás se cenová výhodnost a férovost nevylučují!

Jsme si vědomi odpovědnosti v rámci celého globálního dodavatelského řetězce a k našim úspěchům a výzvám přistupujeme transparentně. Jsme rádi, že v tomto záměru jsme součástí silné sítě a to meziodvětvového svazu „Textilbündnis“.

Víte, že …

KiK se již dlouhá léta aktivně angažuje v mnoha sociálních projektech. Záleží nám zejména na angažované spolupráci se zeměmi,ve kterých se vyrábí naše zboží, tak aby lidé v nich byli udržitelně podporováni.

Dozvědět se víc

Čím se vyznačujeme

Atraktivní kariérní možnosti

Víme, že centrálním pilířem našeho podnikatelského úspěchu je našich 29 000 zaměstnankyň a zaměstnanců v prodejnách i na centrále.

A jako zaměstnavatel máme také co nabídnout: kariérní perspektivu a vysokou jistotu pracovního místa, stejně jako dobrou pracovní atmosféru a skvělou spolupráci v týmu. Jsme zaměstnavatelem, který nabízí práci a současně nabízí příležitost – to znamená, že si zaměstnankyně a zaměstnance vybíráme nejen na základě jejich kvalifikace, ale primárně na základě jejich osobnosti.

Nabídka pracovních míst →