Skip to main content

Vy v prodejně KiK

Z profesionála v nakupování odborníkem na prodej. Rádi jednáte s lidmi a máte talent pro módu a zboží? Pak by toto místo mohlo být přesně pro vás!

Volná pracovní místa najdete zde

Zjistit více

Naše prodejny

Naše vizitka

Naše prodejny jsou naší vizitkou. Zde srdečně vítáme naše zákazníky a snažíme se jim každý den nabídnout skvělý nákupní zážitek.

Počítá se všechno. Nabízíme různorodé zboží vždy ve vaší blízkosti. Od aktuální módy až po dekorativní a domácí potřeby si zde každý najde to, co hledá. Naším cílem je potěšit naše zákazníky – vstřícnost a dobrá kvalita za férové ​​ceny jsou tím, co nás odlišuje. Ne nadarmo se říká „náš zákazník, náš pán“.

Vaše šance

Společně k úspěchu

V našich aktuálně cca 230 prodejnách po celé České republice je pro vás vždy příležitost!

Aby vše fungovalo hladce, naši zaměstnanci dělají každý den to nejlepší v nejrůznějších oblastech. Mezi ně patří mimo jiné naše prodavačky/prodavači, vedoucí týmů, zaměstnanci na částečný úvazek nebo brigádníci. Navíc stále hledáme angažované lidi, kteří porostou v našem dynamickém týmu a společně se svými kolegy zajistí harmonický zážitek z nakupování a spokojenost našich zákazníků.

Volná pracovní místa

klikni zde

Benefity, které nabízíme

Jistota

Nabízíme jistotu zaměstnání i v době krize. Jako rychle rostoucí a mezinárodně působící společnost dbáme na stabilitu.

Týmovost

Držíme spolu jako tým a vítáme všechny do naší velké KiK rodiny. Kolegialita je pro nás velmi důležitá. Vzájemně se podporujeme a všichni se zapojujeme.

15% zaměstnanecká sleva

Zaměstnanci mohou uplatnit 15% slevu na každý nákup. Kromě toho existují další speciální slevové nabídky výhradně pro naše zaměstnance.

Tania Chiazza

"Od začátku srdečně!"

Můj první den práce v KiK byl  velmi speciální. Pobočku a většinu zaměstnanců jsem už znala ze svých nákupů, ale i tak jsem byla  nadšená. Po uvolněném přivítání jsme šli přímo ke zboží a v souladu s heslem „learning by doing“ jsme vyrovnávali zboží. Zvláště si pamatuji otevřenou, přátelskou a vstřícnou povahu mých kolegyň, okamžitě jsem se cítila jako doma! I po 7 letech v KiK se každý den těším na práci, tým a zákazníky. Zejména proto, že jako matka samoživitelka zde mohu bez problémů skloubit práci a rodinu.