Skip to main content

Pohodlné oblečení, roztomilé motivy - vše pro naše nejmenší

Aby mohli naši nejmenší nerušeně objevovat svět, měla by móda pro miminka nejen roztomile vypadat, ale také být zvlášť pohodlná, příjemná a praktická. A to přesně splňuje naše cenově výhodné oblečení pro miminka, které najdete v našich prodejnách po celý rok.

Móda pro miminka ve vašem okolí

Vyhledat prodejnu

Vedle módy pro miminka nabízíme také velký výběr základní výbavičky jako jsou látkové pleny, deky, osušky s kapucí, bryndáčky a mnoho dalších doplňků.

Nejenom pohodlí a komfort hrají pro nás důležitou roli, samozřejmostí je také kvalita našich produktů, protože pro miminka chceme přirozeně jen to nejlepší. Proto na velké části našeho oblečení pro miminka najdete informaci, že se jedná o produkt z organické bavlny. Jedná se o čistou bio bavlnu. Dále v našich prodejnách najdete značku Ergee, která je synonymem zvlášť kvalitních materiálů bez škodlivin v prvotřídním zpracování.

Vyobrazené produkty jsou pouze příklady modelů, bez nároku a zaručení dostupnosti zboží v prodejnách. Aktuální nabídku dostupných produktů najdete denně v našich prodejnách.  

Kvalita je pro nás důležitá!

Především u oblečení pro miminka máme vysoké nároky na kvalitu! Znáte už naši kvalitní značku Ergee? Více informací k Ergee a našemu postupu testování kvality najdete pod odkazem Kvalita.

Objevit nyní