Skip to main content

Naše vlastní značky - za tím si stojíme!

Naše vlastní značky jsou módním a autentickým průvodcem pro všechny každodenní situace. Náš sortiment pokrývá každý moment a každou příležitost vašeho života od ležérního základního oblečení až po trendy kousky.

Objevte náš pestrý sortiment

Prolistovat

Přitom klademe velký důraz na vyváženou a stále se rozvíjející šíři sortimentu.

Vedle našich vlastních značek u nás vždy najdete množství jiných atraktivních značek. Tak si můžete být jistí, že vždy budete mít největší výběr. Ležérní, funkční nebo trendy - nabízíme oblečení pro cenu rodinu za férovou cenu.

Dámy

 

Janina

Zde najdete vše z našeho rozsáhlého sortimentu pro dámy ve velikostech 36 - 48. Základní kousky, ležérní nebo trendy - zde najdete vhodné oblečení pro každý styl. Módní sortiment doplňuje plavková móda, spodní prádlo, noční prádlo a mnohem víc.

 

Děti

 

Y.F.K.

Sortiment zahrnuje velikosti 128 - 176. Analogicky k sortimentu pro menší děti nabízí značka Y.F.K. módu a doplňky pro větší děti a teenagery. Pod touto značkou najdete kalhoty, trička a mikiny, ale také spodní prádlo, tílka a plavky.

Dámy a páni

 

ALL ACC Accessory

Pod touto značkou na vás čeká spousta různých doplňků. Čepice, šály a obuv společně s taškami a peněženkami vhodně doladí váš styl. Tak zboží naší značky ALL ACC Accessory perfektně doplňuje náš sortiment pro dámy a pány.

Páni

 

XMAIL

Náš sortiment pro pány pokrývá základní potřebu Basic oblečení, módy a doplňků. Od spodního prádla, ponožek a plavek přes džíny a košile až po tašky najdete vše,co potřebujete na každý den.

Dámy

Janina curved

Náš sortiment pro dámy ve větších velikostech nabízí vše, co si srdce žádá. Basic oblečení, módní kousky, trendy prádlo a mnoho dalšího zboží ve velikostech 48 - 54 čeká na vás!

Rodina

 

Identic Nature

V úzké spolupráci s našimi dodavateli zajišťujeme, aby naše produkty Identic Nature pro celou rodinu splňovaly alespoň jednu z následujících certifikací: Global Organic Textile Standard (GOTS)Cotton made in Africa (CmiA), Forest Stewardship Council (FSC®)BLAUER ENGEL a OEKO-TEX® STANDARD 100. Sortiment zahrnuje pohodlné domácí oblečení pro celou rodinu i praktické pomocníky do domácnosti.

Menší děti

 

Kiki & Koko

Sortiment pro menší děti zahrnuje velikosti  92 - 122. Objevte spoustu skvělých módních výrobků, do kterých oblečete vaše dítko od hlavy k patě. Vedle svrchního oblečení jako jsou kalhoty, trička a mikiny máme v nabídce také spodní prádlo, tílka a plavky, které doplňují sortiment.

Rodina

 

Ergee

Zde najdete vše pro optimální výbavičku vašeho miminka: oblečení, doplňky, spací pytle a deky jsou jen malou částí našeho bohatého sortimentu Ergee.

Prodejna ve vašem okolí

Vyhledat prodejnu