Skip to main content

Naše vlastní značky - za tím si stojíme!

Naše vlastní značky jsou módním a autentickým průvodcem pro všechny každodenní situace. Náš sortiment pokrývá každý moment a každou příležitost vašeho života od ležérního základního oblečení až po trendy kousky.

Přitom klademe velký důraz na vyváženou a stále se rozvíjející šíři sortimentu.

Vedle našich vlastních značek u nás vždy najdete množství jiných atraktivních značek. Tak si můžete být jistí, že vždy budete mít největší výběr. Ležérní, funkční nebo trendy - nabízíme oblečení pro cenu rodinu za férovou cenu.

Dámy

Janina

Zde najdete vše z našeho rozsáhlého sortimentu pro dámy ve velikostech 36 - 48. Základní kousky, ležérní nebo trendy - zde najdete vhodné oblečení pro každý styl. Módní sortiment doplňuje plavková móda, spodní prádlo, noční prádlo a mnohem víc.

Páni

XMAIL

Náš sortiment pro pány pokrývá základní potřebu Basic oblečení, módy a doplňků. Od spodního prádla, ponožek a plavek přes džíny a košile až po tašky najdete vše,co potřebujete na každý den.

Menší děti

Kiki & Koko

Sortiment pro menší děti zahrnuje velikosti  92 - 122. Objevte spoustu skvělých módních výrobků, do kterých oblečete vaše dítko od hlavy k patě. Vedle svrchního oblečení jako jsou kalhoty, trička a mikiny máme v nabídce také spodní prádlo, tílka a plavky, které doplňují sortiment.

Děti

Y.F.K.

Sortiment zahrnuje velikosti 128 - 176. Analogicky k sortimentu pro menší děti nabízí značka Y.F.K. módu a doplňky pro větší děti a teenagery. Pod touto značkou najdete kalhoty, trička a mikiny, ale také spodní prádlo, tílka a plavky.

Dámy

Janina curved

Náš sortiment pro dámy ve větších velikostech nabízí vše, co si srdce žádá. Basic oblečení, módní kousky, trendy prádlo a mnoho dalšího zboží ve velikostech 48 - 54 čeká na vás!

Rodina

Ergee

Zde najdete vše pro optimální výbavičku vašeho miminka: oblečení, doplňky, spací pytle a deky jsou jen malou částí našeho bohatého sortimentu Ergee.

Dámy a páni

ALL ACC Accessory

Pod touto značkou na vás čeká spousta různých doplňků. Čepice, šály a obuv společně s taškami a peněženkami vhodně doladí váš styl. Tak zboží naší značky ALL ACC Accessory perfektně doplňuje náš sortiment pro dámy a pány.

Rodina

Identic Nature

V úzké spolupráci s našimi dodavateli zajišťujeme, aby naše produkty Identic Nature pro celou rodinu splňovaly alespoň jednu z následujících certifikací: Global Organic Textile Standard (GOTS), Cotton made in Africa (CmiA), Forest Stewardship Council (FSC®) , BLUE ANGEL a OEKO-TEX® STANDARD 100. Sortiment zahrnuje pohodlné domácí oblečení pro celou rodinu i praktické pomocníky do domácnosti.

Prodejna ve vašem okolí

Vyhledat prodejnu